Délutáni tevékenységek (Gimnázium)

HÉTFŐ

KEDD

- Történelem emelt érettségi előkészítő

  (Juhász-Nagy Zsuzsa)

- Magyar emelt érettségi előkészítő

  (Varga Otília)

- Informatika emelt érettségi előkészítő

  (Kiss Balázs)

Biológia emelt érettségi előkészítő

  ( Dr. Fuiszné Savanyó Angéla)

Matematika érettségi előkészítő

  (Petrinovics Gabriella)

- Angol tehetséggondozás

  (Csillingh Erika)

- Német tehetséggondozás

  (Nagyné Kövesi Erzsébet)

- Német tehetséggondozás alapfok

  (Klementné Szabó Franciska)

- Német korrepetálás

  (Juhász Enikő)

- Kémia korrepetálás

  (Aranyi-Toca Erzsébet)

- 2 Kosárlabda edzés

  (Bencsikné Loch Barbara)

- Labdarúgás edzés

  (Nagy László)

- Uszás

  ( Gyűrűs Katalin)

- Grafika

  ( Pressingné Asztalos Marika)









- Olasz emelt érettségi előkészítő

  (Bíróné Hebrang Ildikó)

- Magyar emelt érettségi előkészítő

  (Varga Otília)

- Fizika emelt érettségi előkészítő

  ( Zsiros Zsuzsanna)

- Angol emelt érettségi előkészítő

  (Főgler Dóra)

- Angol emelt érettségi előkészítő

  (Csokor Réka)

- Kémia emelt érettségi előkészítő

  (Aranyi-Toca Erzsébet)

- Matematika érettségi előkészítő

  (Zsiros Zsuzsanna)

- 3 Német tehehetséggondozás

  ( Flender Mihályné)

- Angol anyanyelvi társalgás

  (Edward Charles Harris)

- 2 Orosz szakkör

  ( Juhász-Nagy Zsuzsa)

- Angol korrepetálás

  (Palotai Enikő)

- Angol korrepetálás

  (Mák Marika)

- 2 Német korrepetálás

  ( Flender Mihályné)

- SzéF Film Klub

  (Molnár Gábor)

- SzéF Stúdió

  (Molnár Gábor)

- 2 Kosárlabda edzés

  ( Bencsikné Loch Barbara)

- Atlétika edzés

  (Gyűrűs Katalin)

- Grafika

  ( Pressingné Asztalos Marika) 

 SZERDA  CSÜTÖRTÖK

- Olasz emelt érettségi előkészítő

 

  (Dibuz-Pávics Judit) 

- Magyar emelt érettségi előkészítő

  (Kozár Zsuzsa) 

- Kémia emelt érettségi előkészítő

  (Aranyi-Toca Erzsébet) 

- Biológia emelt érettségi előkészítő

  ( Dr. Fuiszné Savanyó Angéla) 

- Francia érettségi előkészítő

  ( Csillingh Erika) 

- Matematika érettségi előkészítő

  (Petrinovics Gabriella) 

- Fizika Szakkör

  (Horváth Ferenc) 

- Német tehetséggondozás középfok

  (Klementné Szabó Franciska) 

- Angol tehetséggondozás

  (Palotai Enikő) 

- Angol tehetséggondozás

  (Papp Roland) 

- 2 Magyar szakkör

  (Horváth Edit) 

- Német verseny előkészítő

  ( Juhász Enikő) 

- Angol anyanyelvi társalgás

  (Edward Charles Harris) 

- SzéF Stúdió

  (Molnár Gábor) 

- Könyv klub

  (Schnellbach László) 

- Röplabda edzés

  (Gyűrűs Katalin) 

- Grafika

  ( Pressingné Asztalos Marika) 

- Tánc

  (Dibuz-Pávics Judit)

 

 

 

 - Angol emelt érettségi előkészítő

  ( Csokor Réka) 

- Történelem emelt érettségi előkészítő

  (Molnár Gábor) 

- Német emelt érettségi előkészítő

  ( Klementné Szabó Franciska) 

- Német emelt érettségi előkészítő

  (Nagyné Kövesi Erzsébet) 

- Informatika előkészítő

  (Tóth Mónika) 

- Matematika emelt érettségi előkészítő

  (Petrinovics Gabriella) 

- Angol érettségi előkészítő

  (Csokor Réka) 

- Olasz tehetséggondozás

  (Papp Roland) 

- Angol tehetséggondozás

  (Mák Marika) 

- Német szakkör

  (Richter Kerstin) 

- Olasz szakkör

  (Papp Roland) 

- Deutsch Klub

  (Richter Kerstin) 

- 2 Orosz szakkör

  (Juhász-Nagy Zsuzsa) 

- Angol anyanyelvi társalgás

  (Edward Charles Harris) 

- Francia tehetséggondozás

  (Juhász Enikő) 

- Így írunk mi… újságírás

  (Kocsis Ilona) 

- Atlétika edzés

  (Gyűrűs Katalin) 

- 2 Kézilabda edzés

  (Nagy László) 

- Grafika

  ( Pressingné Asztalos Marika) 

- Tánc

  (Dibuz-Pávics Judit)

PÉNTEK

SZOMBAT

- Matematika korrepetálás

  (Zsiros Zsuzsanna)

- Mazsorett

  ( Dibuz-Pávics Judit)

- Mazsorett

  ( Dibuz-Pávics Judit)