Országos Angol Nyelvi Verseny 9 és 10. osztályos tanulók számára

VERSENYKIÍRÁS A 2020/2021-ES TANÉVRE

A verseny címe: Országos Angol Nyelvi Verseny 9 és 10. osztályos tanulók számára

A verseny meghirdetője: a Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium (7570 Barcs, Tavasz u. 3.) A versenyt a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Karával együttműködve rendezzük.

A verseny célja: A tanulók alkalmazható nyelvtudásának fejlesztése és mérése. A verseny jó lehetőség a 9. és 10. osztályos tanulóknak, hogy összemérjék tudásukat az ország többi középiskolájának diákjaival.

A verseny kategóriái:

-       1. kategória: 9. évfolyamosok középiskolás diákok (akik első éve tanulják az angol nyelvet a középiskolában (nyelvi előkészítősök is idetartoznak, illetve a hatosztályos és nyolcosztályos gimnáziumok 9. évfolyamos tanulói)

-       2. kategória 10. évfolyamosok középiskolás vagy azok a 9. évfolyamos diákok, akik nyelvi előkészítő évfolyamon tanultak az előző tanévben (akik második éve tanulják az angol nyelvet a középiskolában, illetve a hatosztályos és nyolcosztályos gimnáziumok 10. évfolyamos tanulói)

Nevezés az iskola e-mail címéről történik egy Excel táblázat kitöltésével (iskolánként egy táblázat).

Nevezési határidő: 2021. január 25.

A versenyre sajátos nevelési igényű tanulók is jelentkezhetnek. Ennek tényét, pontos típusát kérjük jelezni, hogy megfelelő szervezési feltételeket tudjunk biztosítani.

Nevezési díj nincs!

Versenykiírás