Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium

Főmenü

Elektronikus napló (Kréta)

ekreta logo

NyelvVizsgahely

languagecert logo

Nagykövet iskolája

epas

bge logo

BGE bázisiskolája lettünk

Logók

angol-logo

hatartalanul

Határtalanul! -> beszámoló

dok 1

Széchényi Ferenc Gimnázium diákönkormányzata

logo a

Széf Széchényi Filmklub youtube csatorna

Felhasználói menü

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa321
mod_vvisit_counterTegnap378
mod_vvisit_counterA héten2775
mod_vvisit_counterMúlt héten4663
mod_vvisit_counterHónapban9868
mod_vvisit_counterMúlt hónapban19476
mod_vvisit_counterÖsszesen1177270
Oldalainkat 10 vendég böngészi

Regionális Olasz Verseny

 A Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium Regionális Olasz Versenye

2016. december 14.

(12 gimnáziumból 220 versenyző)

Eredményeink:

Név kategória helyezés  
Cseresznyés Dóra Versmondó I. helyezés 9.ca
       
Orbán Fanni Élőbeszéd I. helyezés 10.c
Szecsei Fanni Élőbeszéd II.helyezés 10.c
Nastor Alexandra Élőbeszéd III.helyezés 13.c 
       
Nastor Alexandra Nyelvhelyesség II.helyezés 13.c 
       
Berek Regina,
Kasza Kinga,
Kiss Martina,
Megyesi Ramóna
Műveltségi I.helyezés 13.c
Bencsik Bonita,
Orbán Fanni,
Rituper Rachel,
Szecsei Fanni
Műveltségi dicséret 10.c
       
Loncsár Gréta Fordítás II.helyezés 11.c
       
Kasza Kinga Süteménykészítés II.helyezés 13.c
Farkas Dorina Süteménykészítés III.helyezés 10.e
Bradics Dalma,
Palotai Viktória
Süteménykészítés különdíj  

 

Felkészítő tanáraik: Bozsó Judit, Dibuz-Pávics Judit, Biróné Hebrang Ildikó

 

 


 

Kodály Zoltán Gimnázium Regionális Olasz Verseny

2015.12.16.

  

Név kategória helyezés  
Bradics  Dalma Süteménykészítés II.helyezés 12.  c
Boós Gergő Képzőművészet II.helyezés  9. e
Kiss Martina Képzőművészet I.helyezés 12. c
Révész Regina Műveltségi II.helyezés 12. c
Berek Regina Műveltségi II.helyezés 12. c
Rengel Dóra Műveltségi II.helyezés 12. c
Megyesi  Ramóna Műveltségi II.helyezés 12. c
Nastor Alexandra Élőbeszéd II.helyezés 12. c
Orbán Fanni Élőbeszéd dicséret 9. c 
Kertai Csenge Élőbeszéd dicséret 13. c
Zolcsák  Dóra Szólóének különdíj 10.  c


Felkészítő tanárok: Biróné Hebrang Ildikó, Bozsó Judit, Dibuz-Pávics Judit

 


 

Regionális Olasz Verseny eredményei

(2014. december 17., Pécs):

 

Név

kategória

helyezés

 

Petrinovics Petra

élőbeszéd

I.

 

Cserepes Orsolya

élőbeszéd

I.

 

Balogh Henrietta

élőbeszéd

II.

 

Kertai Csenge

egyéni ének

II.

 

Móré Nikolett           

képzőművészeti

I.

 

Takács Dalma

képzőművészeti

II.

 

Bíró Klaudia,

Péter Nóra Bencsik Bonita, Rituper Rachel Fanni

műveltségi vetélkedő

I.

 

Kemény Ferenc Balassa Barbara, Czifrák Patrik, Csonka Ákos

műveltségi vetélkedő

dicséret

 

Nastor Alexandra

élőbeszéd

II.

 

Berta Nikoletta

egyéni ének

I.

 

 

Felkészítő tanárok: Bíróné Hebrang Ildikó és Dibuz-Pávics Judit

 



 

 

A 2013.12.18-án tartott Regionális Olasz Versenynek a Pécsi Kodály Zoltán Gimnázium adott otthont, melyen a Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium tanulói kiemelkedő eredményeket értek el az alábbi kategóriákban:

 

Élőbeszéd 10. kategória:
 

I. helyezés: Bíró Klaudia

II. helyezés: Cservég Viola

III. helyezés: Lieszkovszky Helga

 

Élőbeszéd 9. kategória:

I. helyezés:

Petrinovics Petra

Dicséret: Balogh Henrietta
 

Műveltségi kategória:

 

III. helyezés:

 Borbás Imola

Cserepes Orsolya

Kulcsár Gréta

Varga Zsófia
 

Süteménykészítés:

 

III. helyezés

Balogh Henrietta

Pánovics Ivett

Szakács Roxána
 

Egyéni ének:
 

II. helyezés:

Halász Andrea

III. helyezés:

Berta Nikolett
  

Csoportos ének:
 

I.helyezés:

Halász Andrea

Kertai Csenge

Kisfalvi Gergely

Piros Bence
 

Képzőművészeti:

 

II. helyezés:

Takács Dalma

III. helyezés:

Cservég Viola
 

 Felkészítő tanárok: Bíróné Hebrang Ildikó

                                 Dibuz-Pávics Judit

                                 Papp Roland András

Barcs, 2013.12.18.