Főmenü

mod_vvisit_counterMúlt hónapban19476

Ingyenes tankönyvekkel kapcsolatos információk

Kérjük azokat a diákokat, akik a 2013/14-es tanévben  ingyenesen (állami támogatással) kapták meg tankönyveiket, a tanévzáróig hozzák vissza, és adják le az osztályfőnököknél vagy az igazgatóhelyettesi irodában! (Mindenképpen írassátok fel leadott könyveiteket.)

Csak azokat a tankönyveket kérjük most vissza, melyekre a további tanulmányok során már nem lesz szükség! A munkafüzeteket mindenki megtarthatja. (A kitöltetlen példányokat szívesen átvesszük.)

köszönettel:
Zsiros Zsuzsa tankönyvfelelős

Kedves Diákok!

Segítségeteket kérjük rászoruló diáktársaitok tankönyvellátásának megoldásában! Ha van olyan, még használható állapotban lévő tankönyvetek, amire már nem lesz szükségetek a jövőben, kérjük, ajánljátok fel a könyvtár állományába! Minden tantárgyból szívesen fogadunk adománykönyveket! Behozott és felajánlott könyveiteket a igazgatóhelyettesi irodában adhatjátok át. A gyűjtés augusztus végéig tart.

Számítunk segítőkészségetekre és megértő együttműködésetekre!

Tisztelettel és köszönettel:
Zsiros Zsuzsa tankönyvfelelős