Végeredmény 2016/2017

I. kategória

Iskola neve Diák kódja

1. fordulóban
elért pontszám

Listening pontok Speaking pontok Összesen
1. Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 9D1222 71 16 25 112 Hangay Laura
2. ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 9B1334 69 17 25 111 Langer Zsolt
3. Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium 9A1636 71 16 23 110 Kövér Kincső
4. Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium 9B2802 69 17 22 108 Tornyi Napsugár
5. Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium 9B1802 66 18 22 106 Németh Lilla
5. Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium 9C1132 66 15 25 106 Hutson Krisztina
6. Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium 9F2002 63 19 23 105 Pálházi-Nagy Fanni
7. Óbudai Árpád Gimnázium 9B2403 62 17 24 103 Szabó Bianka
7. Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 9C1022 62 17 24 103 Dobos Dalma
7. Tatabányai Árpád Gimnázium 9A3133 67 17 19 103 Tatai-Szűcs János
8. Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium 9A2404 62 17 23 102 Sáfár Dániel
8. Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 9B1824 66 16 20 102 Kalmár Balázs
9. Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium 9C0232 67 15 19 101 Bakó Sára
10. Szolnoki Verseghy Ferenc Gimnázium 9B0412 66 16 18 100 Bíró Ferenc
11. Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium 9B0902 62 16 21 99 Hektor Lili
11. Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium 9C0202 61 15 23 99 Biczó Katalin
12. Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 9A1822 62 13 23 98 Liebhardt Sára
12. győri Révai Miklós Gimnázium 9F1530 68 15 15 98 Kilácskó Edina
13. Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium 9B2202 62 16 19 97 Serban Andrada
14. Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium 9A2636 63 16 17 96 Palavics Pálma
15. Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium 9C0732 61 17 16 94 Dianovics Dominik
16. Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium 9KNY1632 61 18 14 93 Oláh Rebeka
Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium (Babits) 9E1929 69 0 0 69
Budapest V. Kerületi Eötvös József Gimnázium 9A0702 67 0 0 67
Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium 9E2901 66 0 0 66

 

II. kategória

 

Iskola neve Diák kódja

1. fordulóban
elért pontszám

Listening pontok Speaking pontok Összesen
1. Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium 10N0421 73 18 21 112 Gergály Anna
2. ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 10B1434 75 16 20 111 Kis Kinga
3. Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium 10E2301 76 18 16 110 Sudár Krisztián 
4. Győri Révai Miklós Gimnázium 10D0830 75 17 17 109 Kilácskó Dávid
5. Veres Pálné Gimnázium 10A2628 70 17 21,5 108,5 Szűcs Dávid
6. Szentgotthárd és Térsége Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú M. 10G1807 75 16 16,5 107,5 Németh Anna Krisztina
6. Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium 10B1129 69 16 22,5 107,5 Horváth Barnabás
7. Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium 10B2721 67 16 23,5 106,5 Peresztegi Míra
8. Győri Révai Miklós Gimnázium 10F1130 67 16 22,5 105,5 Horváth Vivien
9. Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 10A1024 66 18 20,5 104,5 Simon Anna
10. Szolnoki Verseghy Ferenc Gimnázium 10C0212 72 15 17 104 Bozsó Csanád
11. Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium 10A2101 74 16 13,5 103,5 Lendvai Dániel
12. Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 10C2422 66 16 21 103 Murányi Éva
13. Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium 10A1216 70 16 16 102 Kohán Mátyás
13. Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 10A1724 69 17 16 102 Kovács Fanni
14. Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium  10C2706 65 17 19,5 101,5 Moulinier Thomas
15. Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium 10B2629 66 12 20,5 98,5 Suciu Lázár
16. Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 10A3022 66 16 15,5 97,5 Takács Júlia
16. Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 10B3024 66 16 15,5 97,5 Varga Bálint
17. Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium 10N2521 66 16 15 97 Takács Enikő
17. Zalaegerszegi Zrínyi Miklós Gimnázium 10N2621 66 16 15 97 Takács Liza
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium 10B0904 69 69
Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium 10A0204 67 67
Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 10A0624 67 67
Győri Révai Miklós Gimnázium 10C0230 67 67