mod_vvisit_counterMúlt héten1909

Igazgatói köszöntő/tájékoztató

Tisztelt Szülők, kedves Diákok!

Az alábbiakban részletes információt találnak a 2018/2019-ben induló osztályainkról – tagozatainkról -, nyílt napunkról, az iskolánk által szervezett tanulmányi versenyekről.

Örömmel számolhatok be arról, hogy a következő tanévre a meglévő népszerű képzéseink mellett új tagozatokat is meghirdetünk: megújítjuk a nyelvi előkészítőt!

Az angol nyelvi előkészítőt emelt német óraszámmal, valamint emelt szintű informatika tagozattal kombináltuk, de újdonságként jelenik meg az olasz nyelvi előkészítő tagozat is, ahol az olasz nyelv szépsége mellett az angol nyelvet kapják „nagy dózisban” az ide jelentkezők.

Változatlanul lehet jelentkezni az angol-magyar, valamint a német-magyar két tanítási nyelvű tagozatokra, ahol az ún. 0. osztály elvégzése után célnyelven tanítunk bizonyos tantárgyakat, olyan szakszókincset átadva a gyerekeknek, amivel a nyelvórák keretében egyébként nem találkoznának, és amely később - a felsőoktatásban - óriási kincs lehet számukra.

Várunk minden 8. osztályost, akinek céljai közt szerepel az érettségi megszerzése, a továbbtanulás, illetve használható nyelvtudásra vágyik. Nyugodt szívvel állíthatom, hogy iskolánk biztosítja ehhez a feltételeket, és a biztonságot nyújtó, családias légkört.

Csokor Réka intézményvezető

Barcs, 2017. október 1.