Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium

Elektronikus napló (Kréta)

NyelvVizsgahely

languagecert logo

Nagykövet iskolája

epas

bge logo

BGE bázisiskolája lettünk

Logók

angol-logo

hatartalanul

Határtalanul! -> beszámoló

boldogiskola

dok 1

Széchényi Ferenc Gimnázium diákönkormányzata

logo a

Széf Széchényi Filmklub youtube csatorna

Felhasználói menü

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa150
mod_vvisit_counterTegnap336
mod_vvisit_counterA héten2135
mod_vvisit_counterMúlt héten4209
mod_vvisit_counterHónapban10529
mod_vvisit_counterMúlt hónapban13291
mod_vvisit_counterÖsszesen1315553
Oldalainkat 22 vendég böngészi

Nyílt nap 2017

Iskolánk november 11-én (szombaton) tartott nyílt napot, melyen sok érdeklődő szülőt és diákot köszönthettünk.

Az igazgatói köszöntőt követően a 2018/2019-es tanévben induló régi és új tagozatainkkal ismerkedhettek meg a látogatók. A tagozatok bemutatkozását mazsorett és néptánc műsoraink színesítették, tanulóink jóvoltából. A közös programot követően óralátogatáson vehettek részt a jelenlévők: angol nyelvi órák, olasz nyelv, informatika, civilizáció angol nyelven, földrajz német nyelven, kémia angol nyelven, valamint magyar nyelvű természettudományos órákra ülhettek be szülők és diákok. Az érdeklődők betekintést nyerhettek egy ún. boldogságórába is, ahonnan mindenki mosolyogva távozott. A nap zárásaként az érdeklődők megismerhették kollégiumunkat.

Ezúton is köszönjük minden kedves diák, szülő és érdeklődő megtisztelő jelenlétét!