Nyílt nap 2017

Iskolánk november 11-én (szombaton) tartott nyílt napot, melyen sok érdeklődő szülőt és diákot köszönthettünk.

Az igazgatói köszöntőt követően a 2018/2019-es tanévben induló régi és új tagozatainkkal ismerkedhettek meg a látogatók. A tagozatok bemutatkozását mazsorett és néptánc műsoraink színesítették, tanulóink jóvoltából. A közös programot követően óralátogatáson vehettek részt a jelenlévők: angol nyelvi órák, olasz nyelv, informatika, civilizáció angol nyelven, földrajz német nyelven, kémia angol nyelven, valamint magyar nyelvű természettudományos órákra ülhettek be szülők és diákok. Az érdeklődők betekintést nyerhettek egy ún. boldogságórába is, ahonnan mindenki mosolyogva távozott. A nap zárásaként az érdeklődők megismerhették kollégiumunkat.

Ezúton is köszönjük minden kedves diák, szülő és érdeklődő megtisztelő jelenlétét!