Boldog Iskola

Boldog Iskola

Iskolánkat alapítása óta olyan légkör hatja át, mely a tolerancián, elfogadáson alapul. Célunk, hogy mindennapjaikat tanulóink és pedagógusaink olyan helyen töltsék, ahol jól érzik magukat, szívesen mennek be az iskolába és a tanórákra. Valljuk, hogy az elfogadó, megértő légkör kialakítása és fenntartása elengedhetetlen. Mi sem igazolja ezt jobban, hogy mentálhigiénés tevékenységünk gyakorlatát szélesítve, iskolánk a Boldog Iskolák sorát gazdagítja. A pozitív pszichológia eredményeire építve folyamatosan ötleteket és módszertani segítséget kínálunk a boldogságra való képesség fejlesztéséhez. Boldogságórák tartásával, Boldogság fal működtetésével a fenntartható boldogságra törekszünk.

boldog montazs