Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium

Elektronikus napló (Kréta)

NyelvVizsgahely

languagecert logo

Nagykövet iskolája

epas

bge logo

BGE bázisiskolája lettünk

Logók

angol-logo

hatartalanul

Határtalanul! -> beszámoló

boldogiskola

dok 1

Széchényi Ferenc Gimnázium diákönkormányzata

logo a

Széf Széchényi Filmklub youtube csatorna

Felhasználói menü

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa165
mod_vvisit_counterTegnap336
mod_vvisit_counterA héten2150
mod_vvisit_counterMúlt héten4209
mod_vvisit_counterHónapban10544
mod_vvisit_counterMúlt hónapban13291
mod_vvisit_counterÖsszesen1315568
Oldalainkat 11 vendég böngészi

Boldog Iskola

Iskolánkat alapítása óta olyan légkör hatja át, mely a tolerancián, elfogadáson alapul. Célunk, hogy mindennapjaikat tanulóink és pedagógusaink olyan helyen töltsék, ahol jól érzik magukat, szívesen mennek be az iskolába és a tanórákra. Valljuk, hogy az elfogadó, megértő légkör kialakítása és fenntartása elengedhetetlen. Mi sem igazolja ezt jobban, hogy mentálhigiénés tevékenységünk gyakorlatát szélesítve, iskolánk a Boldog Iskolák sorát gazdagítja. A pozitív pszichológia eredményeire építve folyamatosan ötleteket és módszertani segítséget kínálunk a boldogságra való képesség fejlesztéséhez. Boldogságórák tartásával, Boldogság fal működtetésével a fenntartható boldogságra törekszünk.

boldog montazs

boldogiskola