Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium

Elektronikus napló (Kréta)

NyelvVizsgahely

languagecert logo

Nagykövet iskolája

epas

bge logo

BGE bázisiskolája lettünk

Logók

angol-logo

hatartalanul

Határtalanul! -> beszámoló

boldogiskola

dok 1

Széchényi Ferenc Gimnázium diákönkormányzata

logo a

Széf Széchényi Filmklub youtube csatorna

Felhasználói menü

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa207
mod_vvisit_counterTegnap336
mod_vvisit_counterA héten2192
mod_vvisit_counterMúlt héten4209
mod_vvisit_counterHónapban10586
mod_vvisit_counterMúlt hónapban13291
mod_vvisit_counterÖsszesen1315610
Oldalainkat 8 vendég böngészi

Országos angol nyelvi verseny - végeredmény 2017/2018

Országos angol nyelvi verseny 9. és 10. osztályosok részére

9. évfolyam
Helyezés Diák Iskola I. forduló Hallott szövegértés Szóbeli Összesen
1. Gögh Nóra Soproni Széchenyi István Gimnázium 73,5 19 23 115,5
2. Pócs Luca Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium 71,5 18 24 113,5
3. Urbán Emma Pécsi Leőwey Klára Gimnázium 74 15 24 113
4. Fatér Petra Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium 67 18 23 108
5. Gábriel Ádám Eötvös József Gimnázium 65 17 25 107
6. Déri Barnabás Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium 66,5 19 20 105,5
7. Kovács Tamara ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 64 17 24 105
7. Nagy Balázs Jedlik Ányos Gimnázium, Bp. 64 18 23 105
8. Pattantyus Anna Veres Pálné Gimnázium 62,5 18 23 103,5
9. Zsoldos Viktor Tatabányai Árpád Gimnázium 66,5 18 17 101,5
10. Keller Dániel Eötvös József Gimnázium 64 19 18 101
10. Pál Andor Márk Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium 61 17 23 101
10. Solti Sára ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 61 16 24 101
11. Deák Réka Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium 63,5 15 22 100,5
11. Varga Pál Patrik Eötvös József Gimnázium 62,5 18 20 100,5
12. Marosi Gergely Érdi Vörösmarty Mihály Gimnázium 64,5 18 17 99,5
13. Simon Péter Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 63 17 19 99
13. Biczó Sára Veres Pálné Gimnázium 62 15 22 99
14. Molnár Péter László Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium 61,5 18 19 98,5
15. Bagi Doroti Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium 62 14 21 97
15. Sörnyei Levente Barcsi Széchényi Ferenc Gimnázium és Kollégium 60 15 22 97
16. Sasvári Janka Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium 68 18 0 86

 

 

10. évfolyam
Helyezés Diák Iskola I. forduló Hallott szövegértés Szóbeli Összesen
1. Langer Zsolt  ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium 77 20 23,5 120,5
2. Kövér Kincső Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium 76 18 25 119
3. Sáfár Dániel Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium 75 20 21,5 116,5
4. Kalmár Balázs Kazinczy Ferenc Gimnázium, Győr 75 20 21 116
4. Hutson Krisztina Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium 73 18 25 116
5. Varga Lilla Budaörsi Illyés Gyula Gimnázium és Szakgimnázium 75 18 22 115
5. Hangay Laura Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 75 18 22 115
6. Hektor Lili Eötvös József Gimnázium 72 18 23,5 113,5
7. Vágó Flórián Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium 77 15 20,5 112,5
7. Biró Ferenc Szolnoki Verseghy Ferenc Gimnázium 75 18 19,5 112,5
8. Prim Patrik Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium 73 17 21,5 111,5
9. Csönge Bálint Jedlik Ányos Gimnázium, Bp. 75 17 19 111
9. Dobos Dalma Pécsi Janus Pannonius Gimnázium 74 17 20 111
9. Lukovics Laura Pécsi Tudományegyetem Gyakorló Általános Iskola, Gimnázium és Szakgimnázium 72 18 21 111
10. Szücs Péter Szekszárdi Garay János Gimnázium 74 19 17,5 110,5
10. Bakó Sára Kaposvári Munkácsy Mihály Gimnázium 74 15 21,5 110,5
11. Németh Emília Róza Óbudai Árpád Gimnázium 72 18 20 110
12. Salda Csilla  Soproni Széchenyi István Gimnázium 72 17 19,5 108,5
13. Ács Panna Pécsi Leőwey Klára Gimnázium 72 17 18 107
14. Csizek Imre Szekszárdi Garay János Gimnázium 73 17 16,5 106,5