.

• A betűméret csökkentése

KRÉTA Ellenőrző - tájékoztató

Tisztelt Szülő/Gondviselő!

Iskolánkban a 2018/2019-es tanévben is elérhető a központilag bevezetésre került KRÉTA ellenőrző. Ennek segítségével folyamatosan követhetővé válik gyermekeik teljesítménye és az osztállyal kapcsolatos fontos információk.

Általános információk:
• az elektronikus napló elérhetősége:

Számítógépen

Mobiltelefonon

(az alábbi neveken található meg az applikáció az adott rendszer áruház szolgáltatásában)
- az alábbi link beírásával: https://klik200908017.e-kreta.hu
- vagy honlapunkon (www.szechenyi-barcs.sulinet.hu) keresztül a KRÉTA ikonjára kattintva

Android: KRÉTA Ellenőrző
IOS: KRÉTA

• első belépés minden esetben az iskola által generált és kiosztott felhasználói azonosítóval és jelszóval történik (ezt a későbbiekben ajánlott megváltoztatni)

• jelszó megváltoztatás:

A weblap menüje fölött jobb oldalt található a tanuló neve vagy gondviselő esetén a tanuló és gondviselő neve. Erre kattintva a megjelenő helyi menüben válasszuk a profilbeállítások pontot: Profilbeállítások/ Jelszó módosítása
A módosításhoz szükséges a "Jelenlegi jelszó" megadása, majd az "Új jelszó" és az "Új jelszó megerősítése" mezők kitöltése, majd a "Mentés" gombbal a módosítások érvényesítése.

Amennyiben kérdésük, problémájuk van a KRÉTA e-naplóval kapcsolatban, kérem, keressék Elmájer Dávid rendszergazdát a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címen, vagy telefonon (82/463-326).

Módosítás dátuma: 2018. október 10. szerda, 07:36